Zabezpečte svoju firmu so Sophos Intercept X: Kompletné riešenie kybernetickej bezpečnosti

Roman Lenhard

IT Špecialista

Pre podniky všetkých veľkostí je kľúčové mať spoľahlivé bezpečnostné riešenie, ktoré dokáže ochrániť ich IT infraštruktúru pred ransomvérom, malvérom a inými útokmi. Sophos Intercept X je jedným z najpokročilejších riešení na trhu, ktoré využíva umelú inteligenciu a pokročilé techniky detekcie hrozieb.

Prečo práve Sophos Intercept X?

Sophos Intercept X poskytuje komplexnú ochranu koncových bodov prostredníctvom viacerých vrstiev bezpečnosti. Tu sú kľúčové dôvody, prečo by ste mali zvážiť implementáciu tohto riešenia vo vašej firme:

  1. Pokročilá ochrana pred ransomvérom: Intercept X využíva technológiu CryptoGuard, ktorá dokáže zastaviť ransomvérové útoky v reálnom čase. Identifikuje a blokuje škodlivé šifrovanie súborov a obnovuje ich do pôvodného stavu bez nutnosti platby výkupného.

  2. Detekcia hrozieb pomocou umelej inteligencie: Intercept X využíva hlboké učenie na identifikáciu nových a neznámych hrozieb. Táto technológia analyzuje miliardy vzoriek a dokáže predpovedať a zablokovať hrozby ešte predtým, než spôsobia škody.

  3. Integrovaná ochrana koncových bodov a siete: Kombinácia ochrany koncových bodov a siete zabezpečuje, že všetky prístupové body do vašej infraštruktúry sú chránené. To zahŕňa aj ochranu pred exploitmi a prevenciu proti narušeniam.

  4. Synchronized Security: Sophos Intercept X využíva technológiu Synchronized Security, ktorá umožňuje komunikáciu medzi rôznymi bezpečnostnými produktmi Sophos. Táto koordinovaná ochrana zaisťuje rýchlejšiu a efektívnejšiu reakciu na hrozby.

Čo ponúka Fonet, spol. s.r.o. pre vašu spoločnosť?

  • Komplexné riešenia pre firmy – Naša ponuka Sophos Firewall zahŕňa široký výber bezpečnostných funkcií a nástrojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby každej firmy bez ohľadu na veľkosť alebo odvetvie.
  • Vynikajúci bezpečnostný štít – So Sophos Firewall získate záruku vynikajúcej bezpečnosti vášho firemného prostredia, čo je kľúčové pre vašu spokojnosť a úspech vášho podnikania.

Fonet, spol. s r.o. sa postará o vašu bezpečnosť, aby ste sa mohli sústrediť na rast a úspech svojho podnikania. Neváhajte a chráňte svoju firmu pomocou profesionálnych bezpečnostných riešení od Sophosu. Kontaktujte náš tím na telefónnom čísle 032/744 3930 alebo emailom na adresu fonet@fonet.sk a začnite posilňovať bezpečnosť vášho podnikania!

Súvisiace články

zdroj: SK-CERT

Varovanie pred rozsiahlymi DDoS útokmi

Slovenský tím pre kybernetickú bezpečnosť (SK-CERT) vydal varovanie pred rozsiahlymi DDoS útokmi, ktoré môžu ohroziť podniky aj jednotlivcov. Distribuované útoky typu Denial of Service (DDoS) môžu spôsobiť vážne narušenie služieb a spôsobiť značné finančné straty. V tomto blogu si vysvetlíme, čo sú DDoS útoky, ako sa môžete chrániť a aké kroky podniknúť v prípade útoku.

Čítať viac
Kontaktujte nás

Spolupracujte s nami na komplexných IT riešeniach.

Radi vám odpovieme na všetky otázky a pomôžeme vám určiť, ktoré z našich služieb najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Výhody
Čo ďalej?
1

Naplánujeme si meeting

2

Na meetingu zistíme problém

3

Vypracujeme návrh riešenia

Naplánujte si konzultáciu