Riešenie

Firewally Sophos – network security

Pomocou firewall-u Sophos, zabezpečíme ochranu a kontrolu dát, firemnou sieťou a dodržiaváním firemných bezpečnostných politík.

Sophos Firewall

Spoločnosť Sophos je jednou z popredných firiem zaoberajúcich sa IT bezpečnosťou a ochranou dát. Ich portfólio je široké a nájdete v ňom software aj hardware, ktorý ponúka ochranu pred známým i neznámým malware, spyware, rôznymi útočníkmi a útokmi, nežiadúcimi aplikáciami, spamom, ďalej kontrolu nad dátami, firemnou sieťou a dodržiaváním firemných bezpečnostných politík atď.

  • Zobrazuje skryté riziká
    Vynikajúci prehľad o rizikovej činnosti, podozrivej premávke a pokročilých hrozbách vám pomôže znovu získať kontrolu nad sieťou.

  • Zastavuje neznáme hrozby
    Výkonné technológie na ochranu nasledujúcich generácií, ako je hĺbkové vzdelávanie a prevencia prieniku, zabezpečujú vašu organizáciu v bezpečí.

  • Izolujte infikované systémy
    Automatická reakcia na hrozby okamžite identifikuje a izoluje ohrozené systémy vo vašej sieti a zastaví šírenie hrozieb.

Xstream Protection

Architektúra Xstream Sophos Firewall chráni vašu sieť pred najnovšími hrozbami a zároveň zrýchľuje prevádzku dôležitých SaaS, SD-WAN a cloudových aplikácií.

Xstream SD-WAN

Najnovšie funkcie SD-WAN v Sophos Firewall umožňujú extrémny výkon, flexibilitu a odolnosť siete.

Silný výkon

XGS poskytuje výkon Xstream v každej cenovej kategórii na zabezpečenie ochrany, ktorú potrebujete pre dnešné rôznorodé, distribuované a šifrované siete.

Central Management

Sophos Central - dokonalá platforma na správu cloudu kybernetickej bezpečnosti. Bezplatne a jednoducho.

SOPHOS Intercept X

Ochrana novej generácie proti zneužitiu zraniteľností, ransomwarovým útokom a najpokročilejšia analýza prvotných príčin Sophos Intercept X pridáva k Vašej existujúcej ochrane koncových bodov technológie novej generácie, ktoré nevyužívajú detekciu na bázi signatúr, ale prinášajú vám kompletnú, viacvrstvovú ochranu.

Vytvorte si ochranu koncového bodu novej generácie

Dni jednoduchého skenovania súborov sú dávno preč. Dnes je kľúčové zabrániť prenikaniu hrozieb do vašich zariadení. Zastavte hrozby ešte pred ich spustením, zistite ich, ak náhodou obídu technológie prevencie, a nielen odstráňte škodlivý softvér, ale analyzujte a napravte všetko, čo mohol na koncových bodoch spôsobiť.
Sophos Intercept X využíva viacvrstvové technológie, takže si môžete vytvoriť vlastné bezpečnostné riešenie novej generácie na ochranu koncových bodov.

Ochrana zraniteľného softvéru

Sophos Intercept X využíva technológie na ochranu pred zneužiteľnými zraniteľnosťami a zastavenie hrozieb ešte predtým, ako môžu spôsobiť problém. Deteguje a blokuje bežné techniky používané na šírenie škodlivého softvéru, čím chráni vaše koncové body pred neznámymi hrozbami a zraniteľnosťami nultého dňa.

Účinná detekcia ransomwaru

Technológia CryptoGuard detekuje podozrivé šifrovanie údajov a zastavuje ransomvér v jeho počiatkoch. Dokonca aj v prípade napadnutia dôveryhodných súborov alebo procesov Sophos Endpoint Protection hrozbu zastaví a obnoví všetko do pôvodného stavu bez zásahu používateľa alebo správcu. CryptoGuard pracuje ticho a nenápadne na úrovni súborového systému, monitoruje vzdialené počítače a lokálne procesy, ktoré sa snažia zmeniť vaše dokumenty a iné súbory.

Analýza koreňovej príčiny

Identifikácia škodlivého softvéru, jeho izolácia a odstránenie vyriešia okamžitý problém. Viete však skutočne, čo spôsobilo škodlivý softvér pred jeho odstránením alebo ako sa k vám vôbec dostal? Analýza koreňových príčin ukazuje všetky udalosti, ktoré viedli k odhaleniu. Budete môcť vidieť, ktoré súbory, procesy a kľúče registra boli ovplyvnené škodlivým softvérom, a pokročilý systém čistenia zruší všetky nežiaduce škodlivé zmeny.

Doplňte tradičné zabezpečenie o ochranu novej generácie

Sophos Intercept X dopĺňa vašu existujúcu ochranu proti malvéru a vírusom a poskytuje výkonnú ochranu novej generácie proti zneužiteľným zraniteľnostiam a ransomvéru, ktorá tradičným produktom chýba. Sophos Intercept X tiež eliminuje útoky, ktoré tradičné riešenia neblokujú, čím pomáha posilniť vašu bezpečnosť a zvýšiť odolnosť.

Deep Learning Technology

Umelá inteligencia zabudovaná do systému Intercept X, ktorá detekuje známy aj neznámy malvér bez toho, aby sa spoliehala na signatúry.

Zero Trust Network Access

Integrovaná ZTNA pre vzdialených pracovníkov ponúkajúca riešenie bezpečného prístupu k aplikáciám s jedným agentom a jednou konzolou.

Anti-Ransomware

Ochrana súborov pred ransomvérom, automatické obnovenie súborov a analýza správania na zastavenie útokov ransomvéru a boot record útokov.

Centrálna správa

Spravujte ochranu koncových bodov, EDR, XDR a ďalšie riešenia Sophos z jednotnej konzoly.

Inovatívne nástroje na zvýšenie výkonnosti

Sme tu pre Vás, aby sme vám pomohli s celkovom správou IT:

Firewally – network security

Spoločnosť Sophos je jednou z popredných firiem zaoberajúcich sa IT bezpečnosťou a ochranou dát.

Zmluvná správa serverov

Služba zahrňuje permanentný dohľad nad zákazníckymi servermi (Linux, Windows, Novell, poštový server, firewall, dátový server, …)

Zmluvna správa PC

Správa PC pre zákazníkov, kde naši technici prevezmú pod kompletnú správu počítače.

Komplexná správa IT

Komplexnú správu poskytujeme pre malé a stredné firmy, ktoré vlastnia niekoľko pc staníc, notebookov, servery, tlačiarne a ostatné zariadenia.

Inštalácia serverov

Dodáme a nainštalujeme Vám server presne podľa Vašich potrieb, ktorý bude dimenzovaný, aby vydržal aj najnáročnejšie aplikácie.

Mailové systémy

Kvalitný firemný mailový server ako Kerio Connect alebo Icewarp je nevyhnutnosťou pre spoľahlivú správu firemnej pošty, s jednoduchou administráciou, archiváciou, ochranou pred spamom a možnosťou bezpečného pripojenia k pošte aj z miest mimo pracoviska.

Školenia kybernetickej bezpečnosti pre firmy

Zabezpečte svoju firmu pred hrozbami kybernetickej bezpečnosti prostredníctvom našich školení.

Profesionálne webové stránky

Ponuka tvorby profesionálnej webstránky pre vašu firmu, ktorá bude mať veľký vplyv na váš online obraz a úspech.

Kontaktujte nás

Spolupracujte s nami na komplexných IT riešeniach.

Radi vám odpovieme na všetky otázky a pomôžeme vám určiť, ktoré z našich služieb najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Výhody
Čo ďalej?
1

Naplánujeme si meeting

2

Na meetingu zistíme problém

3

Vypracujeme návrh riešenia

Naplánujte si konzultáciu