Predchádzajúci Nasledujúci

IceWarp mail

maily, kalendáre, kontakty,
zdieľané dokumenty, videokonferencie.

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

 

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Výkonné, spoľahlivé tlačiarne a multifunkcie s ekonomickou prevádzkou…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Sophos Firewally

Zabezpečte Vašu firemnú sieť
s firewallmi Sophos….

 

Viac informácií

Zálohujte svoje dáta!

Dôležitosť zálohovania dát sa často podceňuje, pritom môže mať až katastrofálne následky pre vaše podnikanie. Zalohovanie dát je jednou z najdôležitejších opatrení, ktoré môžete prijať pre zabezpečenie bezpečnosti a neprerušeného toku vašich dát. Je dôležité zabezpečiť zálohovanie vašich dát, aby ste sa vyhli prípadnej strate dôležitých súborov, fotografií alebo dokumentov. Strata týchto dát môže mať pre vás a vaše podnikanie veľké negatívne dôsledky. Zálohovanie dát je jednoduchý proces, pri ktorom sa vaše dáta kopírujú na externé úložisko. Tieto zálohy potom môžu byť použité na obnovu dát v prípade straty alebo poškodenia originálnych dát.

Existuje mnoho príčin, ktoré môžu viesť k strate alebo poškodeniu dát. Môže sa jednať o vírus, poškodenie pevného disku, nechcené vymazanie dát, krádež zariadenia alebo prírodnú katastrofu, ako je napríklad požiar alebo záplava. Ak sa tieto situácie vyskytnú a nemáte zálohy vašich dát, môžete stratiť vaše neoceniteľné informácie a dokumenty.

Aby sme vám pomohli zabezpečiť vaše dáta, ponúkame vám rôzne možnosti zálohovania. Naša spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie IT služieb. Naše riešenia sú spoľahlivé a bezpečné, takže sa nemusíte obávať straty vašich dát. Okrem toho, naše služby sú prispôsobené vašim potrebám, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme viac informácií a pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie pre vaše potreby.

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00