K Ultrabooku Samsung dostanete darček – telefón

Roman Lenhard

IT Špecialista

Pri zakúpení Samsung špičkového ultrabooku NP530U3B-A02CZ v špeciálnej cene, dostanete mobilný telefón Samsung Star 3 S5220 grátis.

Ultrabook NP530U3B-A02CZ má v sebe ukrytú unikátnu technológiu Intel Wireless Display, ktorá príde vhod všetkým, ktorí chcú bezprostredne zdieľať svoje obrázky, videá a multimediálny obsah z internetu s priateľmi či kolegami na veľkej obrazovke televízora alebo projektora, bez toho aby pritom museli prepájať svoj notebook pomocou káblov. Samsung rady 5 ULTRA predstavuje spojenie profesionálneho štýlu a odolnosti. Sofistikovane jednoduchý a vycibrený exteriér je z elegantného hliníka, zatiaľ čo spodná strana je vyrobená zo sklolaminátu, ktorý je ľahký, ale odolný voči opotrebovaniu a poškodeniu. Budete tak neustále chránení pred nárazmi a vibráciami, ktoré so sebou prináša život na cestách, a pritom budete stále vyzerať dobre.

Akcia je platná do vypredania skladových zásob a do 31.10.2012.

 

 

 

Súvisiace články

zdroj: SK-CERT

Varovanie pred rozsiahlymi DDoS útokmi

Slovenský tím pre kybernetickú bezpečnosť (SK-CERT) vydal varovanie pred rozsiahlymi DDoS útokmi, ktoré môžu ohroziť podniky aj jednotlivcov. Distribuované útoky typu Denial of Service (DDoS) môžu spôsobiť vážne narušenie služieb a spôsobiť značné finančné straty. V tomto blogu si vysvetlíme, čo sú DDoS útoky, ako sa môžete chrániť a aké kroky podniknúť v prípade útoku.

Čítať viac
Kontaktujte nás

Spolupracujte s nami na komplexných IT riešeniach.

Radi vám odpovieme na všetky otázky a pomôžeme vám určiť, ktoré z našich služieb najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Výhody
Čo ďalej?
1

Naplánujeme si meeting

2

Na meetingu zistíme problém

3

Vypracujeme návrh riešenia

Naplánujte si konzultáciu