Predchádzajúci Nasledujúci

KerioMAIL

pošta, kalendár, kontakty…

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

Firemný email – vizitka vašej firmy

Viac informácií

LENOVO – špičkové notebooky

Vyberte si špičkový, rokmi overený a spoľahlivý notebook alebo tablet…

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Hľadáte výkonnú, spoľahlivú tlačiareň alebo multifunkciu s ekonomickou prevádzkou? KYOCERA je tá správna voľba…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Kerio Control BOX

Firemný firewall Kerio Control je možné dodať aj ako elegantný hardwarový box…

 

Viac informácií

Mailové servery

Kvalitný a bezpečný firemný poštový server je dnes nevyhnutnosťou pre každú firmu. Možnosť kontroly toku firemnej pošty, jednoduchá administrácia užívateľov, archivácia a  zálohovanie pošty, antispam a antivírus – to sú dnes základné vlastnosti firemného poštového servera. Tiež sa vám stalo, že ste si vymazali dôležitý email a potrebujete ho získať nazad ?  Potrebujete sa z dovolenky bezpečne pripojiť na svoju firemnú poštu, kontakty a kalendár ? S Kerio Connect nič jednoduchšie.

Kerio Connect

je najmodernejší zabezpečený poštový server s groupwarovými vlastnosťami vrátane zdieľaných kontaktov, kalendárov a úloh. Je vhodný predovšetkým pre firemné prostredie malých a stredne veľkých podnikov. Kerio Connect je špeciálne navrhnutý pre jednoduché nasadenie a jednoduchú správu. Poskytuje ucelenú sadu služieb a množstvo integrovaných podporných funkcií.

Funkcie programu:

 • Mobilný e-mail

Kerio Connect zaisťuje jednoduchý prístup k elektronickej pošte aj na cestách vďaka bezdrôtovej synchronizácii s mobilnými telefónmi (smartphonmi) a PDA. Podporované platformy zahŕňajú Windows Mobile, Palm OS (Palm Treo), Symbian a BlackBerry.

 • Antivírová ochrana

Dvojtá antivírová kontrola umožňuje administrátorom zosilniť bezpečnosť kombináciou integrovaného antivíru McAfee s jedným z niekoľko podporovaných externých antivírových programov (Avast, NOD32, AVG, eTrust, Sophos, Symantec, ClamAV).

 • Antispamové funkcie

Spojením antispamových funkcií kontroly obsahu (SpamAssassin) a overovania odosielateľa Kerio Connect výrazne znižuje množstvo prijatej nevyžiadanej pošty. Pomáha tak predísť nepríjemným právnym sporom, ale taktiež bezpečnostným hrozbám sprevádzajúcich príjem spamu.

 • Groupware

Kerio Connect je alternatívou k Microsoft Exchange. Ponúka prístup k zdieľaným kalendárom, kontaktom a pošte z klientov Microsoft Outlook, Microsoft Entourage a Kerio WebMail pri nižších zriaďovacích nákladoch a jednoduchšiu správu serveru.

 • Kerio WebMail a Kerio WebMail Mini

Kerio WebMail je webovou obdobou aplikácie Microsoft Outlook, zatiaľ čo Kerio WebMail Mini je optimalizované riešenie určené pre prácu s poštovými zložkami na vreckových prístrojoch PDA. Tieto dve webové rozhrania zaisťujú bezpečný, rýchly a pohodlný prístup k poštovým schránkam v Kerio Connecti odkiaľkoľvek na svete pomocou najmodernejších webových prehliadačov, vrátane Safari a Firefoxu.

 • Podporované operačné systémy

Kerio Connect podporuje systémy Windows 2000/XP/2003 RedHat Linux a Mac OS X. Kerio Outlook Connector pre Microsoft Outlook je možné použiť v systémoch Windows 2000/XP/2003.

 

Linuxový mail server

Základnými princípmi mailového servera „Postfix“ sú: jednoduchosť, modulárnosť a bezpečnosť. Skladá sa z niekoľkých modulov, pričom každý robí jednu, presne špecifikovanú činnosť. Pri takomto prístupe je zabezpečená prehľadnosť zdrojového kódu jednotlivých procesov a aj zvýšená bezpečnosť, pretože chyba v jednom module nemusí ovplyvniť ostatné.

Má mnoho modulov, ako príklad uvedieme následovné:

 • Postfix
 • Dovecot (protokol pop3/imap aj s SSL)
 • Spamassassin (anti-spam)
 • Amavis (vírus scanner)
 • Postgrey
 • Horde Groupware Webmail Edition (webový interface)
 • LDAP.alebo MySQL (databázový server na užívateľova)

 

Máte záujem o inštaláciu a dodávku Mail servera? Kontaktujte nás.

 

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00