Predchádzajúci Nasledujúci

IceWarp mail

maily, kalendáre, kontakty,
zdieľané dokumenty, videokonferencie.

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

 

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Výkonné, spoľahlivé tlačiarne a multifunkcie s ekonomickou prevádzkou…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Sophos Firewally

Zabezpečte Vašu firemnú sieť
s firewallmi Sophos….

 

Viac informácií

Predávame

Firma Fonet s.r.o. sa špecializuje na predaj PC  Hardwérového vybavenia a Softwérových produktov.

Nákupy v našich e-obchodoch

Objednajte si všetko čo potrebujete z našich e-obchodov. PC komponenty, PC zostavy, Notebooky, doplnky, periférie – tlačiarne, skenery, projektory. Software, spotrebný materiál médiá. Tovar si pohodlne vyberiete a objednáte. Objednaný tovar bude dodaný na našu prevádzku, kde si môžete prísť vyzdvihnúť.

Servery a storage

Ak potrebujete kvalitný server a zálohovanie, tak sa môžete spoľahnúť na nás. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti serverov a storage. Naši obchodníci vám radi vyberú server presne pre Vaše potreby, nakonfigurujú a nasadia ho vo Vašej firme.

PC zostavy a notebooky

Široká ponuka PC zostáv a notebookov Vás určite osloví. Na výber je nepreberné množstvo konfigurácií od rôznych výrobcov. S výberom Vám samozrejme radi pomôžeme.

Periférie

Ponuka periférnych zariadení, kde si vyberie určite aj ten najnáročnejší zákazník. Ak si neviete rady, nechajte výber na našich obchodníkov. Podľa Vašich požiadaviek Vám vyberú vhodné periférie tak, aby ste boli dlhodobo spokojní s kvalitou a ekonomickou prevádzkou týchto zariadení.

Tlačiarne Kyocera

Kyocera je špecialistom na lacné tlačenie. Tlačiarne sú postavené z kvalitných komponentov a fotovalcov s dlhou životnosťou. Pokiaľ požadujete vysoké tlačové nasadenie a pritom nízke náklady na vytlačenú stranu – Kyocera je tou správnou voľbou.

Sieťové prvky

Kvalitné sieťové prvky sú základom každej spoľahlivej počítačovej siete. Radi Vám vyšpecifikujeme, dodáme a sprevádzkujeme sieťové prvky, tak aby Vaša sieť bola rýchla, spoľahlivá a s vysokou priepustnosťou.

Dodávky tonerov

Zaujímavá služba dodávky tonerov, ktorú využijú všetci ktorým je ich čas drahý. Po zavolaní náš technik donesie toner a nainštaluje ho do Vašej tlačiarne. Zmluvným zákazníkom po dohode držíme vybrané tonery skladom.

Kerio Software

Software od spoločnosti Kerio Vám uľahčí prácu. Mailový server, Firewall, správa dokumentov, Voip ústredňa – s produktami Kerio Conect, Control, Workspace a Operator je to hračka. Jednoducho si ich nakonfigurujete a ešte jednoduchšie používate.

 

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja IT.

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00