Sophos Firewall a Intercept X: Ochrana vašich dát pred kybernetickými útokmi

V dnešnej dobe sú kybernetické útoky stále častejšie a sofistikovanejšie. Nedávno bola Univerzita obrany v Brne terčom útoku hackerov, ktorí unikli citlivým dátam v objeme 750 gigabajtov. Tento incident poukazuje na naléhavú potrebu kvalitného zabezpečenia siete a dát. Sophos Firewall a Sophos Intercept X môžu byť kľúčom k ochrane vašich dát a predchádzaniu podobným incidentom.

Ransomwarová skupina zodpovedná za útok na univerzitu, ukradla mnoho dôležitých súborov, vrátane e-mailových správ, pracovných dokumentov a finančných výkazov. Tento typ útoku môže spôsobiť značné škody a ohroziť dôvernosť vašich dát.

Sophos Firewall poskytuje výkonnú ochranu pre vašu sieť tým, že blokuje škodlivý prevádzku a zabráni neoprávnenému prístupu. Intercept X je potom špičkovým antivírovým riešením, ktoré dokáže odhaliť a zneškodniť hrozby, vrátane ransomwaru, ešte predtým, než spôsobí škody.

Mestské štátné zastúpenie v Brne už začalo vyšetrovanie tohto útoku, čo ukazuje na vážnosť situácie. Je však oveľa lepšie mať proaktívnu ochranu, než sa potýkať s následkami kybernetického útoku.

Univerzita obrany v Brne sa špecializuje na vzdelávanie budúcich vysokoškolských profesionálov pre Armádu ČR. S viac ako 1600 študentmi kde zachovanie bezpečnosti dát kľúčovou prioritou.

Sophos Firewall a Sophos Intercept X ponúkajú komplexnú ochranu pred kybernetickými hrozbami a môžu vám pomôcť zabrániť podobným útokom. Nečakajte, až budete terčom útoku – investujte do svojho bezpečnostného riešenia ešte dnes. Kontaktujte nás.

 

Súvisiace články

Kontaktujte nás

Spolupracujte s nami na komplexných IT riešeniach.

Radi vám odpovieme na všetky otázky a pomôžeme vám určiť, ktoré z našich služieb najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Výhody
Čo ďalej?
1

Naplánujeme si meeting

2

Na meetingu zistíme problém

3

Vypracujeme návrh riešenia

Naplánujte si konzultáciu