Predchádzajúci Nasledujúci

IceWarp mail

maily, kalendáre, kontakty,
zdieľané dokumenty, videokonferencie.

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

 

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Výkonné, spoľahlivé tlačiarne a multifunkcie s ekonomickou prevádzkou…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Sophos Firewally

Zabezpečte Vašu firemnú sieť
s firewallmi Sophos….

 

Viac informácií

Spoločnosť Sophos je považovaná za č. 1 v riešení XDR

Sophos Intercept X s rozšírenou detekciou a reakciou (XDR) bol používateľmi G2 v jarných správach (marec 2023) vyhodnotený ako riešenie XDR na prvom mieste. Vyznamenania a rebríčky G2 sú založené výlučne na nezávislých, overených hodnoteniach zákazníkov na G2.com, najväčšom svetovom trhu so softvérom a platforme pre vzájomné hodnotenie.

Pozrite si kompletné recenzie na G2.com a pozrite si, ako bol Sophos označený za lídra v niekoľkých ďalších kategóriách vrátane Endpoint, EDR, Firewall a MDR.

XDR pre reálny svet

Sophos Intercept X s XDR je určený pre bezpečnostných expertov aj IT administrátorov a umožňuje analytikom rýchlo a presne odhaľovať, skúmať a reagovať na hrozby v celom bezpečnostnom prostredí.

Riešenie XDR, ktoré stavia na silnom ochrannom základe technológie Sophos Intercept X Endpoint, spája telemetriu z koncových bodov, serverov, mobilných zariadení, siete, e-mailu a cloudových riešení pre optimálny prehľad a zrýchlenú reakciu. Prípadne organizácie, ktoré hľadajú len možnosti detekcie a reakcie na koncové body (EDR), môžu využívať rovnaké nástroje na detekciu a reakciu so zameraním výlučne na svoje koncové body.

Sophos Intercept X s XDR má za sebou niekoľko pôsobivých a inovatívnych aktualizácií, ktoré zákazníkom umožňujú využívať vynikajúce výsledky v oblasti kybernetickej bezpečnosti:

  • Agresívna klasifikácia (úprava bezpečnostného postoja) umožňuje administrátorom zvoliť agresívnejší prah detekcie pre upozornenie pri podozrení na prítomnosť aktívneho protivníka.
  • Režim len pre upozornenia dáva administrátorom väčšiu možnosť voľby, či sa má automaticky zastaviť a zabrániť alebo povoliť a upozorniť, a to na základe jedinečnej tolerancie zákazníka k riziku.
  • Analýza správania na zariadení pre podozrivú aktivitu procesov rozširuje existujúce heuristické detekcie a detekcie založené na ML modeloch s cieľom využiť motor správania na zariadení. Táto úroveň analýzy sa spúšťa na koncovom zariadení namiesto v cloude, aby sa zabezpečilo, že zariadenia sú bezpečné, aj keď sú offline alebo nemôžu odosielať údaje.
  • Sledovanie prístupových aktivít k dokumentom, ktoré možno použiť na vyhľadávanie hrozieb a vyšetrovanie, keď sa v prostredí nachádzali podozrivé súbory.

Poskytujeme vynikajúce riešenia kybernetickej bezpečnosti založené na technológii Sophos, pre ochránenie vášho podnikania s najlepšími bezpečnostnými riešeniami na trhu nás kontaktujte.

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00