Predchádzajúci Nasledujúci

KerioMAIL

pošta, kalendár, kontakty…

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

Firemný email – vizitka vašej firmy

Viac informácií

LENOVO – špičkové notebooky

Vyberte si špičkový, rokmi overený a spoľahlivý notebook alebo tablet…

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Hľadáte výkonnú, spoľahlivú tlačiareň alebo multifunkciu s ekonomickou prevádzkou? KYOCERA je tá správna voľba…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Kerio Control BOX

Firemný firewall Kerio Control je možné dodať aj ako elegantný hardwarový box…

 

Viac informácií

PicoPC – mini počítače s množstvom portov

Našu ponuku sme rozšírili o mini počítače PicoPC, ktoré disponujú širokými možnosťami portovej výbavy. Miniatúrne rozmery a vysoký výkon vďaka Intel procesorom… Jednotlivé modely je možné dodať v základnom vyhotovení, alebo nakonfigurované podľa Vašich požiadaviek vrátane osadenej RAM, hardisku, wi-fi modulu.   PicoPC Intel J1900, 4xLAN Intel, HD Dual Display, Fanless 4GB RAM, 16GB SSD […]

Viac informácií

AUDICTUS – slúchadlá pre náročných

Audictus je prémiová značka audio slúchadiel, ktoré sú vyladené hudobnými odborníkmi tak, aby poskytovali ten najčistejší zvuk a najširšie rozsahy tónov, vďaka čomu budete počuť viac, ako u štandardných slúchadiel. Zakúpite v našom e-obchode.

Viac informácií

ICEWARP – Email server a tímová spolupráca

Firemný email, online kalendáre, tímový chat, messenger, úložisko a dokumenty. Jediné riešenie, kde je všetko prepojené a pracuje spoločne na jednej obrazovke. Pre viac informácií navštívte stránku: www.icewarp.cz  

Viac informácií

Nový herný monitor AOC G2590PX/G2

Spoločnosť AOC predstavuje svoj prvý herný monitor s brandingom G2 Esports – model G2590PX/G2. Vznik tohoto monitoru umožnila úzka spolupráca AOC a G2 Esports, jednej z najsilnejších a najúspešnejších herných organizácií na svete. Typ obrazovky: TN Podsvietenie: WLED Uhlopriečka [palce]: 24.5 Rozlíšenie: 1920×1080 Rozstup bodu [mm]: 0.2832 Pomer strán: 16: 9 Jas [cd / m2]: 400 Kontrast: 1000: 1 Odozva [ms]: 1 Pozorovacie uhly […]

Viac informácií

Zľava 50,-€ na dock od Lenovo

Využite špeciálnu akciu – ku všetkým SMB notebookom a pracovným staniciam LENOVO –  zľava 50,-€ na dock. Platí pre: V-séria EDGE-séria L-séria T-séria X-séria Notebook a Dock musia byť na objednané naraz a na jednej faktúre. Akcia platí na konkrétne modely a do vypredania dockov.

Viac informácií

Návod ako si vytvoriť vizitky na OKI tlačiarni

Radi by ste si vytlačili vizitky v kancelárii a neviete ako? Pozrite sa na jednoduchý videonávod, ako vytlačiť obojstranné vizitky na tlačiarňach OKI:

Viac informácií

IP telefónia s Grandstream

Ponuka nášho e-shopu bola rozšírená o zariadenia IP telefónie od výrobcu Grandstream. Vyberať môžete zo širokej ponuky zariadení.

Viac informácií

Šifrovacie USB klúče DatAshur

DatAshur od iStorage je svetovo najbezpečnejší, ľahko ovládateľný a cenovo dostupný USB klúč s ochranným PIN kódom a hardvérovým 256bit AES šifrovaním. DatAshur má zabudovanú dobíjaciu batériu, ktorá dovoľuje užívateľovi zadávať PIN o 7-15 číslach na klávesnici ešte pred pripojením do USB vstupov. Širokú ponuku šifrovacích USB klúčov nájdete v našom eshope.

Viac informácií

K desktopom a notebookom HP 3 ročný carepack zadarmo

Vážení zákazníci, využite zaujímavú akciu, kedy k vybraným modelom desktopov a notebookov značky HP môžete získať rozšírenú záruku Carepack na 3 roky zadarmo. Akcia platí do 30.4.2018 alebo vypredania zásob.

Viac informácií

Opäť dajte pozor na podvodné emaily

Opäť sa nám rozmohli podvodné emaily, ktoré sa snažia vylákať od užívateľa heslá k mailovej schránke, alebo zavíriť počítače vírusmi alebo škodlivým malwérom. Zaznamenali sme tieto dva podvodné emaily. Nebezpečný email č.1: Tentoraz sa email tvári ako správa od DHL Express, v prílohe je PDF, v ktorom je link. Ak na tento link kliknete, ste […]

Viac informácií

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00