Predchádzajúci Nasledujúci

IceWarp mail

maily, kalendáre, kontakty,
zdieľané dokumenty, videokonferencie.

…vždy a všade dostupné, aj v mobile !

 

Viac informácií

Kyocera tlačiarne a multifunkcie

Výkonné, spoľahlivé tlačiarne a multifunkcie s ekonomickou prevádzkou…

Viac informácií

Hľadáte server?

Hľadáte vhodný server pre nasadenie vo Vašom podnikaní? Radi Vám ho vyšpecifikujeme…

Viac informácií

Zálohujte Vaše dáta

Vaše domáce i firemné dáta spoľahlivo odzálohuje.
NAS od Synology je spoľahlivé, intuitívne, dostupné…

Viac informácií

Sophos Firewally

Zabezpečte Vašu firemnú sieť
s firewallmi Sophos….

 

Viac informácií

FortiGate

Základom riešenie Fortigate firewallov je analýza hrozieb v reálnom čase. Preto má Fortinet tím viac než 200 Security Engineers, ktorí 24×7 každú minútu analyzujú aktuálne hrozby a aktualizujú signatúrovú databázu v rámci služby FortiGuard, ktorú využívajú všetky produkty Fortinetu. Znamená to, že odkiaľkoľvek na svete nejaké Fortinet zariadenie deteguje novú hrozbu, je tento malvér odoslaný na podrobnú analýzu do FortiGuard, ale ešte predtým na ňu dokáže automaticky vytvoriť dočasnú signatúru (vďaka službe Fortinet Cloud Sandbox), ktorú automaticky rozdistribuuje medzi všetky Fortinet zariadenia na svete.

Fortinet prináša bezpečnú ochranu siete pre malé a stredné podniky

Malé a stredné podniky bývajú často cieľom kybernetických útokov. Podľa investigatívneho reportu spoločnosti Verizon až 43 % obetí kybernetických útokov boli práve malé spoločnosti. Líder v oblasti sieťovej bezpečnosti Fortinet sa rozhodol prísť s cenovo najdostupnejším zariadením Secure SD-WAN na trhu pre tento segment. Umožní veľkému množstvu organizácií nasadiť Fortinet Secure SD-WAN, čím získajú bezpečné a dostupné riešenie na bezproblémový chod kriticky dôležitých aplikácií a vyriešia tak pripojenie svojich pobočiek.

Malé a stredné podniky potrebujú moderné zariadenia na detekciu kyberútokov

Kybernetickí útočníci využívajú zvyčajne nespočetné množstvo sofistikovaných praktík, aby dosiahli úspešnosť. Pri malých a stredných podnikoch im postačuje nevedomosť zamestnancov o kybernetickej bezpečnosti, základné či zastarané zariadenia zapojené v sieti či neefektívnosť IT oddelenia pri spravovaní zariadení od rôznych výrobcov.

„Neustálym vývojom hrozieb sa zdokonaľujú aj kybernetické útoky, ktoré využívajú tie najzraniteľnejšie miesta svojich obetí. Z tohto hľadiska sú najviac ohrozené práve SMB podniky. Som presvedčený, že kybernetické útoky na ne budú medziročne narastať, pokiaľ sa bezpečnosti siete nezačne venovať väčšia pozornosť,“ spresňuje Lukáš Zeman, Business Development Manager zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

Jedným z riešení je celosvetový líder v bezpečnosti siete spoločnosť Fortinet, ktorá poskytuje cenovo dostupné moderné technológie zacielené aj na tento segment.

 

spracované podľa: veracomp.sk a itshare.sk

Máte záujem o viac informácií o riešení Fortigate, alebo potrebujete cenovú ponuku? Kontaktujte nás.

Zobraziť mapu GPS: N 48˚53'31,9", E 18˚03'45,7"

FONET spol. s r.o.

Súvoz 802

911 01 Trenčín

Tel: +421 32 / 7443930

Fax: +421 32 / 7443931

E-mail: fonet@fonet.sk

Otváracia doba (Po - Pi):

8:00 - 12:00

13:00 - 16:00